Gratis

Angajam tamplar pentru productie elemente din MDF laminat

IVP Trofee SRL

Candidatul Ideal

Cautam un coleg indemanatic si implicat, pentru a ajuta la pregatirea comenzilor intr-un atelier de productie Trofee.
De preferat cu permis de conducere.
Fire nonconflictuala, jucator de echipa, abilitati cu care sa ne ajute la mentinerea coeziunii si functionalitatii echipei, pentru a putea produce produse si servicii de calitate cu un randament ridicat.

Descrierea jobului

Activitatea se desfasoara in Piata 1 Mai, nr. 4-5, Cluj-N, (in incinta Clujana). Atelier climatizat, dotat cu echipamente de ultima ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁generatie, conditii excelente)
-Jobul implica Prelucrere trofee MDF, prin slefuire, confectionare/ansamblare unor elemente de mobilier, panouri publicitare, si alte activitati din atelier si uneori ajutarea colegilor de pe alte sectoare pentru terminarea la timp a comenzilor
Beneficii:
-Contract de munca pe perioada nedeterminata, program de lucru de 8 ore cu pauza de masa inclusa(30 min)
-Program 8:30-16:30)
-Stabilire salar in functie de nivelul de pregatire/implicare si stabilirea nivelelor de crestere odata cu cresterea competentelor.
-Lucru intr-o echipa relativ mica si foarte inchegata, intr-o atmosfera placuta, (in jur de 20 de angajati)
-Sala de mese pentru angajati, dotata cu toate utilitatile, inclusiv expresor profesional, de cafea si multe alte specialitati, -gratuite
-Sala de divertisment cu biliard, sonorizare si alte dotari-unde organizam periodic diferite serate.
Orele suplimentare ocazionale, se platesc dublu.(desi regula este sa ne incadram in cele 8 ore).

Suntem o companie orientată către creștere continuă și rezultate cel puțin extraordinare.

Căutăm oameni, talentați, competenți, flexibili, care doresc să-și dezvolte cunoștințele, experiența profesională și să aducă un plus de valoare companiei noastre.

Activam in domenii ca:, Productie si comercializare trofee, Productie elemente de mobilier, Servicii de prelucrare/decupare, Productie publicitara

Procesul de selectie

Trimite-ne CV-ul pe adresa: manager@ivptrofee.ro. sau direct pe Ejobs.
Procesul de selectie consta in:

+ Înregistrarea CV-urilor
+ Selectarea aplicanților în funcție de posturile disponibile, de competențele și opțiunile aplicanților
+ Interviuri individuale
+ Testarea competențelor

Publicat 29 Aug. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 28 Sept. 2024