Companie nouă? Primești un   Anunț Business cu actualizare săptămânală Gratuit (€229)
Gratis

Operator CNC,muncitori calificati si necalificati mobila

VENUS BCLMOB CLASS SRL
6 poziții
Anunț verificat

Anunț verificat

Textul acestui anunț a fost verificat de echipa eJobs pentru a elimina posibile greșeli sau conținut discriminatoriu.

Candidatul Ideal

serios, harnic, cu simt de raspundere, spirit de echipa,experienta constituie un avantaj

Descrierea jobului

responsabilitati conform fisei de post specifica pt operator CNC, muncitor calificat, muncitor necalificat
Salarizare atractiva ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈

Descrierea companiei

fabrica de mobila dotata cu utilaje de ultima generatie situata in Comuna Bascov. tel contact 0724028882
Publicat 19 Aug. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 18 Sept. 2024
Joburi similare
Administrare cookies 🍪

Folosim cookie-uri pentru a-ți oferi o experiență presonalizată.

Permite activarea pentru a beneficia de avantajele lor.

Vezi politica noastră de cookies.