Angajam Sofer profesionist,tur-retur,pe tir(transportor),C+E

DSC SPEDITION SERV SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Cerințe:

Permis de conducere categoria C+E si B ,toate 3
Cunoștințe despre procedurile de încărcare/descărcare a autoturismelor (daca nu,se va face instructaj)
Atestat profesional pentru transport marfă și card tahograf
Abilități de comunicare și orientare către client
Disponibilitate pentru curse internaționale
Capacitatea de a interacționa respectuos și amabil cu colegii și partenerii, asigurând o comunicare clară și eficientă în toate situațiile
Efectuarea unui mers care sa favorizeze consumul eficient de combustibil
Cunoasterea limbii engleze ( la un nivel de comunicare )

Descrierea jobului

Angajam Sofer profesionist ,tur-retur ,pe tir(transportor) de masini , categorii de permis necesare: C+E si B, toate 3

︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄Angajăm șoferi profesioniști pentru transport autoturisme

Companie de transport auto,DSC Spedition Serv, în plină dezvoltare caută șoferi dedicați pentru transportul autoturismelor second-hand și noi.

Responsabilități cheie:

Conducerea în siguranță a transportatoarelor auto specializate
Încărcarea și descărcarea corectă a autoturismelor pe/de pe platformă
Efectuarea curselor tur-retur pentru livrarea vehiculelor
Verificarea stării autoturismelor la preluare și predare
Completarea documentației specifice transportului auto

Oferim:

Salariu competitiv + bonusuri bazate pe numărul de mașini transportate
Diurne pentru deplasările internaționale
Transportatoare auto bine întreținute
Instruire specializată pentru manipularea în siguranță a autoturismelor
Posibilitatea de a lucra cu o gamă variată de mărci și modele auto
Intelegere pentru nevoile dvs.

Job-ul se va desfasura pe tot teritoriul Europei, necesita descarcare si incarcarea autoturismelor pe transportator si transportul lor. Cursele vor fi tur-retur. Salariul si diurna sunt negociabile

Atentie,locurile sunt limitate !

Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre dinamice, vă rugăm să trimiteți CV-ul dumneavoastră la adresa de email dscspeditionserv@gmail.com sau să ne contactați la numărul de telefon 0769056200.

Suntem o companie specializată în transportul auto, oferind servicii profesionale și de încredere pentru clienții noștri. Cu o flotă modernă de camioane și o echipă de șoferi experimentați, asigurăm transportul în siguranță al autoturismelor dumneavoastră la destinație.

Ne-am construit reputația pe baza angajamentului nostru față de excelență, punctualitate și grija pentru vehiculele clienților. Fie că este vorba de transport intern sau internațional, de mașini noi din fabrică sau vehicule de second-hand, tratăm fiecare autoturism cu atenția și respectul pe care îl merită.

Misiunea noastră este să oferim soluții de transport auto eficiente și fiabile, adaptate nevoilor specifice ale fiecărui client. Cu o acoperire extinsă și expertiză în domeniu, suntem partenerul ideal pentru dealeri auto, companii de leasing, colecționari și proprietari privați si uzine.

Vă invităm să descoperiți serviciile noastre și să vă convingeți de profesionalismul cu care ne desfășurăm activitatea.

Publicat 19 Aug. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 18 Sept. 2024