Gratis

Sofer PROFESIONIST TIR pe comunitate C+E si TUR RETUR

TBT Logistic International SRL

Candidatul Ideal

Firma TBT Logistic International angajeaza soferi profesionisti, cu sau fara experienta pe comunitate.

Cerinte obligatorii:
• Limba engleza la nivel conversational (Inteles / vorbit)
• Permis de conducere categoria C+E
• Card digital tahograf / cunoasterea si respectarea reglementarilor orelor de condus
• Certificat / Atestat de competenta profesionala pentru transport marfa + ADR (de preferat)

Descrierea jobului

Va oferim:
• Training la angajare
• Flota Mercedes Actros (EURO6) si SCANIA Topliner ( EURO6), dotate cu frigider, aer ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁conditionat, DVD player, navigatie, sistem de plata automat al taxelor de drum, etc.
• Dispeceri romani
• In interiorul companiei aveti la dispozitie baie dotata cu dus, cantina dotata cu plita si cuptor electric, cuptor cu microunde, friteuza, frigider, TV cu cablu romanesc si spatiu destinat spalarii hainelor, unde aveti la dispozitie masina de spalat si uscator
• Salariu atractiv
• Transport gratuit pentru efectuarea cumparaturilor saptamanale
• Transport gratuit dus-intors pentru efectuarea concediului
• Respectarea timpilor de conducere si odihna.

TBT Logistic International SRL, partenerul dumneavoastra pentru transportul intre Vestul si Estul Europei. De-a lungul anilor am acumulat experienta in servicii de logistica intre vestul si estul Europei, asadar suntem partenerul ideal pentru transportul național și internațional de bunuri condiționate, cum ar fi medicamente, fructe, legume și flori, precum și bunuri non-condiționate și de transport ADR.

Publicat 2 Sept. 2024 Reactualizat 2 Sept. 2024 Expiră 2 Oct. 2024