Gratis

Angajam muncitori in constructii pentru Germania

LGE C&M CONSTRUCT S.R.L.
10 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Firma cu A1, angajam muncitori cu experienta minima in domeniul constructiilor.

Activitatea se desfasoara pe teritoriul Germaniei.

Candidatul Ideal:

Experienta minima in domeniul fatadelor ventilate, sticla si pereti cortina.

Corectitudine, perseverenta, seriozitate.

Capacitatea de a invata ︍︃︉︊︅︊︎︋​️︋︋︋​︁︁︎︎​︊︁︅︈​︃︆︂︈︍︅︃︍︂︂︋︁lucruri noi.

Constituie un avantaj vorbitorilor de limba germana sau engleza.

Descrierea jobului:

Montatori fatade ventilate

Montatori pereti cortina

Montatori sticla

Descrierea jobului

︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄ Noi oferim:

Contract de munca pe o perioada nedeterminata cu asigurare de sanatate

Remuneratie conform performante si ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀implicare

Transport asigurat pana in Germania

Transport asigurat cazare - santier

Cazare asigurata si gratuita

Suntem o societate cu specializare in domeniul constructiilor, avand sediul in Romania, Arad. Colaboram cu mai multe companii, insa mare parte din activitatea noastra se desfasoara pe teritoriul Germaniei.

Noi suntem specializati in ramura constructiilor exterioare, precum fatade ventilate, pereti cortina, etc. Suntem in plina expansiune si ne dorim sa avem alaturi de noi oameni de calitate, care au dorinta sa invete si sunt binevoitori sa lucreze alaturi de noi.

Ne dorim sa avem o colaborare cat mai indelungata cu angajatii nostri si sa ii remuneram pe merit, in functie de rezultate si de implicarea fiecaruia.

Publicat 5 Oct. 2024 Reactualizat 5 Oct. 2024 Expiră 4 Nov. 2024