Gratis

Analist laborator chimie

LABOREX 2000 SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

Avem nevoie de persoane ordonate, perseverente, care sa aiba studii de chimie/ biochimie.

Descrierea jobului

Job-ul presupune efectuarea de analize fizico-chimice la produse de larg consum, alimentare si nealimentare, produse cosmetice si de uz casnic, ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂suplimente alimentare, apa potabila si uzata.

Firma noastra isi desfasoara activitatea in acest domeniu din anul 1994. Ne ocupam cu realizarea de analize fizico-chimice , microbiologice , reziduuri pesticide, metale grele, acizi grasi, acrilamida pt. produse alimentare, ape, produse cosmetice si de uz casnic.
Publicat 23 Aug. 2024 Reactualizat 23 Aug. 2024 Expiră 22 Sept. 2024