Gratis

Ambalator manual si confectie de produse

AIRAM SMARALD SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal nu trebuie sa aiba experiența in domeniu însă sunt necesare urmatoarele calitati: dexteritate, rapiditate, răbdare și îndemânare.

Descrierea jobului

Atelier confecții: accesorii handmade lucru manual ambalare produse.

Conditii de lucru bune, echipă plăcută.

Program Luni-Vineri, 8:00-17:00, 1 ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂ora pauza.

Locatia atelierului: Calugareni, jud. Giurgiu.

Compania AIRAM SMARALD SRL, infiintata in anul 2017, doreste sa isi extinda echipa si portofoliul de produse.
Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024