Ambalator pe utilaj automat in industrie Alimentara Baia Mare

UP 2003 Food S.R.L.

Candidatul Ideal

- indemânos, harnic, priceput la reparații și intreținerea utilajelor
- organizat, curat
- avantaj major dacă a lucrat in productie, sector Industrie Alimentara ( fabrică de pâine, mezeluri, ciocolată etc.)
- acceptăm și absolvenții 2024

Descrierea jobului

Nume job: OPERATOR utilaj automat de ambalare a sosurilor
Beneficii:
- salarizarea este negociabilă ( după perfomanță)
- bonuri ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀de masă
- prime de Paste/Craciun. Sărbători legale libere.Concediu legal , obligatoriu.
- locul de muncă este permanent
-se lucrează doar schimb 1 si 2 ( nu se lucrează pe noapte)
-serviciul este in interiorul orasului Baia Mare (zona Griviței- Centru Vechi) acces facil la mijloace de transport in comun/bicicleta etc + durata scurta de naveta
- se lucreaza in interior hala tot timpul anului - zona este climatizata - fara umezeala ( fără riscuri de boli profesionale reumatice)
- un loc de munca foarte curat - fara noxe , fară praf
- colectiv mic - tânar
Responsabilități
  • o buna organizarea a muncii si locului de muncă
  • reponsabil cu ceea ce face
  • foarte curat , meticulos, chiar
  • Reglajele la utilaje sunt simple si se refera la : reglaj senzori de proximitate , reglaj debit flux aer, reglaj folii si ambalaje etc. Cu toate acestea trebuie sa intelega utilajul ca intreg .

Descrierea companiei

SC UP 2003 FOOD SRL - Baia Mare tel./ whatsapp 0723601490

Compania a fost infiintata in anul 2003 .

Activitatea noastra este in domeniul ambalarii si productie de sosuri (ketchup, maioneza etc) .

Publicat 26 Sept. 2024 Reactualizat 26 Sept. 2024 Expiră 26 Oct. 2024