Gratis

Ajutor bucatar

MIADAR RESIDENCE S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

MIADAR RESIDENCE SRL a deschis in Bacau o unitate de cazare prevazuta cu Restaurant si Terasă (foisoare)

Locatie: Str. Calea Moldovei Nr 157 bis
Punct de lucru: fosta Pensiune Moldavia

Ce vei face: Ajutor de bucatar
  • Pregatesti si gatesti preparate culinare delicioase, respectand retetele si standardele noastre de calitate;
  • Asiguri curatenia si igiena in bucatarie, respectand normele de siguranta alimentara;
  • Gestionezi stocul de produse alimentare si efectuezi comenzi pentru a asigura disponibilitatea acestora;
  • Respecti regulile de lucru si procedurile interne ale companiei.
Ce oferim:
Mediu de lucru placut si respectuos;
Oferim un pachet salarial atractiv în funcție de experiență și un contract pe o perioadă nedeterminată.

Descrierea jobului

Persoanele interesate pot suna la nr. de telefon : 0770 411 211 ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂
Publicat 27 Sept. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 4 Oct. 2024