Gratis

Ajutor Bucatar

BUTTER
2 poziții

Candidatul Ideal

Suntem in cautarea unui ajutor de bucatar cu un stil de lucru organizat si eficient. Candidatul ideal:
  • Experienta
  • Dorinta de a invata
  • Responsabil
  • Corect
  • Cunoasterea normelor de igiena/curatenie

Descrierea jobului

Ajutorul de bucatar trebuie sa:
  • Inteleaga meniu
  • Urmareasca retetarul
  • Comunice deschis
  • Resprecte programul de lucru

Beneficii:
  • Contract de munca pe intreaga suma pe perioada nedeterminata
  • Abonament clinica privata
  • Card tichete masa

Descrierea companiei

Cafenea de specialitate in care gasesti mic dejun/brunch.

Publicat 3 Sept. 2024 Reactualizat 3 Sept. 2024 Expiră 3 Oct. 2024