Gratis

AGENTI VANZARI PENTRU DISTRIBUTIE DIVIZIA HORECA

THE STORE TRANSILVANIA SRL
2 poziții

Candidatul Ideal

- Orientare catre client;
- Orientare catre rezultate;
- Bun organizator si negociator;
- Bune abilitati de comunicare;
- Organizare si prioritizare;
- Perseverenta;
- Sudii medii (bacalaureat) minim
- Permis de conducere categoria B - obligatoriu
- Cunostinte de utilizare a calculatorului
- Experienta pe un post similar in domeniul vanzari HORECA produse alimentare si bauturi – poate constitui un avantaj.

Descrierea jobului

- Vizitarea clientilor de pe zona alocata pentru a genera cererea brand-urilor reprezentate.
- Preluarea si transmiterea comenzilor de la ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂clienti
- Dezvoltarea de relatii de business cu clientii din zona alocata.
- Administrarea, implementarea si evaluarea actiunilor promotionale.
- Cresterea vanzarilor si vizibilitatea brand-urilor conform cu actiunile propuse de departamentul de vanzari.
- Dezvoltarea constanta a portofolilui de clienti HoReCa & B2B
- Identificarea oportunitatilor si recomandarea actiunilor in vederea realizarii targetelor.
- Conditii de munca moderne , colectiv profesionist si salarizare deosebita in functie de realizari ( salar intre 3500 lei-7500 lei in functie de realizari) .

Avand o experienta de peste 15 ani in importul si distributia de produse alimentare, bauturi alcoolice si nealcoolice, The Store Transilvania este detinatoarea unui portofoliu unic de marci ce reprezinta simbolul calitatii. Printre cele mai cunoscute marci din portofoliul companiei se afla : Silent Pool gin. Crafter Gin, Marzza spumante, cognac Tiffon, multe altele, cat si distributia pentru Bihor Moet Hennessy, Courvoisier, Jagermeister, etc.
Publicat 11 Sept. 2024 Reactualizat 11 Sept. 2024 Expiră 11 Oct. 2024