Gratis

Agent vanzari zona Banat

SC SALVAVET COMIMPEX SVS SRL

Candidatul Ideal

  • Atitudine proactiva, bune abilitati de comunicare si relationare
  • Abilitati de vanzare, negociere si orientare spre atingerea rezultatelor dorite
  • Capacitatea de analiza sia tingere constanta a obiectivelor intr-un mediu competitiv
  • Orientare catre performanta, rezultate si gestionarea eficienta a timpului, cat si incadrarea in termenele agreate
  • Studii medii finalizate
  • Permis de conducere - categoria B, minim 2 ani vechime

Descrierea jobului

Obiectivul principal:
  • Realizarea volumelor de vanzari in zona alocata si gestionarea portofoliului de clienti respectand standardele si politicile companiei.
  • Orase de distributie: Oradea, Arad, Timisoara, Lugoj, Caransebes, Deva, Sebes, Alba-Iulia
Responsabilitati principale:
  • Realizarea targetului si a obiectivelor de vanzari
  • Administrarea si incasarea soldurilor din piata
  • Promovarea produselor companiei si atragerea de noi clienti
  • Intocmirea de rapoarte de vanzari si vizite zilnice la clienti conform rutelor stabilite
Beneficii:
  • Salariu fix + bonus de vanzari + tichete de masa
  • Masina + telefon de serviciu
  • Discount la produsele comercializate de firma
  • Intruire profesionala continua

Salvavet Comimpex Servicii Veterinare Speciale SRL este una dintre cele mai mari companii de distributie de hrana pentru animale de companie din Romania cu o experienta de peste 25 de ani, oferind servicii de vanzari, merchandising si logistica pe intreg teritoriul tarii.

Suntem dedicati consumatorilor nostrii prin oferirea unor produse si servicii care sa le imbunatateasca sanatatea si astfel, intreaga viata.

Printre cei mai importanti furnizori distribuiti se gasesc: Orijen, Acana, Applaws, Nuevo, Trovet.

Ne tratam cu respect angajatii, partenerii de afaceri si clientii.

Credem ca pasiunea cu care ne urmarim obiectivele, inspiratia de care speram sa dam dovada in alegerile facute si curajul care ne caracterizeaza, sunt elementele necesare unei cresteri sanatoase.
Publicat 17 Sept. 2024 Reactualizat 17 Sept. 2024 Expiră 17 Oct. 2024