Gratis

AGENT VANZARI

BEM RETAIL GROUP SRL
5 poziții

Candidatul Ideal

Cerințe:

Experiență în vânzări (minim 1,5-2 ani)
Abilități de comunicare și negociere
Orientare către rezultate
Cunoștințe de Microsoft Office
Permis de conducere categoria B
Persoana dispusa pentru deplasari

Descrierea jobului

Zonele regionale vizate sunt: Maramures ( MM), Gorj (GJ), Dolj (DJ), Salaj (SJ), Vrancea (VN), Covasna (CV),.

Responsabilitățile tale ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀vor include:

Identificarea și contactarea clienților

Menținerea relațiilor cu clienții existenți

Promovarea și vânzarea produselor serviciilor

Realizarea obiectivelor de vânzări

Oferim:

Dezvoltare profesională continuă

Suport pentru planurile tale de dezvoltare ale carierei

Pachet financiar compus din salariu fix si comision din incasari 5000-8000 lei

Training-uri de specialitate

Oportunitatea de a învaţă de la experți;

Tichete de masa.

Ești persoana dedicata, cu abilități excelente de comunicare și negociere, orientat spre atingerea obiectivelor! Te asteptam să te Alături echipei noastre!

Compania Bem Retail Group S.R.L. are ca obiect de activitate import si distributie de produse diverse din gama sculelor electrice folosite in munci de constructie, renovare, gradinarit; chiuvete si baterii etc.

Avem o experienta de 20 de ani in R. Moldova si Ucraina si activam in Romania de 5 ani.

Publicat 13 Sept. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 13 Oct. 2024