Gratis

Agent vanzari

CONFIDENTIAL - 3 poziții

Candidatul Ideal

  • Ce căutăm:
- Experiență relevantă în vânzări, cu portofoliu existent de clienți B2B.
- Abilități excelente de negociere și de construire a relațiilor de parteneriat.
- Motivație puternică pentru atingerea obiectivelor și pentru promovarea unui stil de viață sănătos.
- Disponibilitate pentru deplasări (ai nevoie de mașină personală).
- Abilități bune de comunicare și prezentare.

Descrierea jobului

Agent de Vânzări - Soluții pentru tratarea adicției la fumat

Companie: LaserOstop
Tip contract: PFA sau Angajare
︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀Salariu: Fix + comision, cu bonusuri atractive

LaserOstop, lider european în sevrage tabagic prin tehnologia fotobiomodulării, caută un *Agent de Vânzări* pasionat și motivat pentru a propune companiilor programe de suport pentru renunțarea la fumat, dedicat angajaților. Metoda noastră inovatoare și non-invazivă permite tratarea dependenței de nicotină într-o singură sesiune.
  • Ce vei face:
- Identifici și contactezi companii pentru a le prezenta programul LaserOstop.
- Închei parteneriate strategice cu departamentele de HR și conducerea companiilor.
- Dezvolți relații de lungă durată și negociezi contracte de colaborare pentru implementarea programului nostru în companii.
- Te implici activ în creșterea notorietății serviciilor LaserOstop în piață.
  • Ce oferim:
- Salariu fix + comision generos, cu bonusuri în funcție de numărul de contracte încheiate.
- Laptop, telefon și alte echipamente necesare pentru desfășurarea activității.
- Flexibilitate în program (part-time sau full-time).
- Posibilitatea de colaborare pe PFA (compania se ocupă de formalități).
- Oportunitatea de a contribui la reducerea dependenței de tutun în cadrul companiilor și de a îmbunătăți sănătatea angajaților lor.

Dacă îți dorești să faci parte dintr-o echipă inovatoare și să joci un rol cheie în creșterea unei afaceri de impact, aplică acum la LaserOstop!
Publicat 6 Sept. 2024 Reactualizat 6 Sept. 2024 Expiră 6 Oct. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.