Gratis

Agent Vanzari

CLANUL MENAJERELOR S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este un profesionist cu experiență în domeniul vânzărilor, preferabil în industria produselor de curățenie/îngrijire personală ︈︊︋︎︅︊︊︂​︍︈︈︅​︁︁︎︎​︋︍︄︎​︈︎︇︋︇︉︇︇︅︆︍︈sau FMCG. Este ︃️︉︄︂︈︃︈​︄︄︂︎​︁︁︎️​︊︁︄︌​︀︂︍︊︎︄︋︌︅︉︀️o persoană energică, motivată și orientată către rezultate, cu abilități excepționale de comunicare și negociere.

Cerințe:
  • Experiență anterioară în vânzări, cu un palmares dovedit de succes.
  • Abilități de comunicare excelente, atât verbal, cât și în scris.
  • Capacitatea de a construi și menține relații puternice cu clienții.
  • Abilitatea de a identifica și valorifica oportunitățile de vânzare.
  • Orientare către rezultate și capacitatea de a lucra sub presiune pentru atingerea obiectivelor de vânzări.
  • Proactivitate și capacitatea de a lucra independent, dar și în echipă.
  • Persoană organizată, cu bune abilități de gestionare a timpului și sarcinilor.
  • Cunoașterea limbii engleze
Ce Ne Dorim:
  • Un agent de vânzări pasionat de ceea ce face și care să împărtășească viziunea noastră de a oferi produse de calitate superioară pe piață.
  • O persoană inovatoare, care să contribuie la dezvoltarea și creșterea companiei noastre noi.
  • Un profesionist care să fie încrezător, carismatic și capabil să reprezinte compania noastră cu integritate și entuziasm.
Ce Oferim:
  • Un mediu de lucru dinamic și provocator, într-o companie nouă și ambițioasă.
  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.

Descrierea jobului

Responsabilități:
  • Promovarea și vânzarea produselor de detergent către clienți existenți și potențiali din orașele menționate
  • ​︂︃Identificarea și dezvoltarea ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄unor ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁noi oportunități de vânzare și parteneriate.
  • Construirea și menținerea relațiilor de lungă durată cu clienții.
  • Gestionarea comenzilor și asigurarea unei experiențe satisfăcătoare pentru clienți.
  • Monitorizarea pieței și a concurenței pentru a identifica tendințele și oportunitățile de îmbunătățire.
  • Realizarea rapoartelor de vânzări și analizarea performanțelor pentru a îmbunătăți strategiile de vânzare.

Beneficii:
  • Salariu competitiv, stabilit în urma unui interviu
  • Oportunitatea de a lucra într-o companie nouă și inovatoare.
  • Posibilitatea de dezvoltare profesională și avansare în carieră.
  • Mediu de lucru dinamic și motivant, cu suport continuu pentru atingerea obiectivelor.
  • Șansa de a face parte dintr-o echipă dedicată și pasionată, cu perspective de creștere rapidă.

Descrierea companiei

Clanul Menajerelor

Introducere

Bun venit la Clanul Menajerelor, partenerul tău de încredere în produse de curățenie! Avem o misiune clară: să aducem strălucirea și ordinea în afacerile și casele clienților noștri, prin produse de calitate superioară și servicii dedicate.

Istoric

Clanul Menajerelor a fost fondată cu scopul de a răspunde nevoilor diverse de curățenie ale pieței. De la înființare, ne-am angajat să oferim produse inovative și eficiente, într-o lume în care curățenia și igiena sunt mai relevante ca niciodată.

Misiune

Misiunea noastră este simplă: să facem din curățenie o experiență ușoară și plăcută pentru toți clienții noștri. Credem cu tărie că mediul în care trăim și lucrăm trebuie să fie curat și sănătos, astfel încât să putem beneficia de o stare de bine generală.

Produs

- Detergenți universali: Formule versatile care fac față oricărei provocări.

- Produse speciale pentru baie și bucătărie: Curățenie profundă în zonele cele mai utilizate.

- Dezinfectanți: Pentru o igienă impecabilă și protecție maximă împotriva germenilor.

Calitate

La Clanul Menajerelor, calitatea este prioritatea noastră numărul unu. Fiecare produs este riguros testat pentru a asigura eficiența maximă și siguranța în utilizare. Suntem dedicați utilizării de tehnologii și ingrediente care garantează rezultate remarcabile fără a compromite sănătatea utilizatorilor noștri și a mediului.

Inovație

Într-o industrie în continuă evoluție, Clanul Menajerelor se străduiește să fie mereu cu un pas înainte prin inovație. Investim constant în cercetare și dezvoltare pentru a aduce pe piață produse noi și soluții mai bune pentru provocările de zi cu zi.

Sustenabilitate

Suntem conștienți de importanța protejării mediului înconjurător și promovăm practici sustenabile prin:

- Alegerea ingredientelor ecologice.

- Reducerea deșeurilor prin ambalaje reciclabile.

- Promovarea produselor concentrate care reduc consumul de apă și material plastic.

Responsabilitate Socială

Clanul Menajerelor nu numai că se angajează să ofere produse de curățenie extraordinare, dar și să contribuie la comunitate prin diverse inițiative sociale. Participăm la campanii educaționale asupra igienei și susținem asociațiile locale în eforturile lor de a crea un mediu mai curat și mai sănătos.

Alege Clanul Menajerelor pentru produsele tale de curățenie și descoperă diferența pe care o face calitatea adevărată. Împreună putem menține locuințele și afacerile dumneavoastră strălucitoare, igienice și sănătoase.

Contactează-ne astăzi pentru a afla mai multe despre produsele noastre și despre cum putem îmbunătăți curățenia în spațiul tău!

Clanul Menajerelor – Curățenie de la A la Z!

Publicat 28 Aug. 2024 Reactualizat 28 Aug. 2024 Expiră 27 Sept. 2024