Gratis

AGENT DE VANZARI

CONCEPT GRUP-RUL SRL

Candidatul Ideal

Candidatul ideal pentru postul de agent de vânzări este o persoană dinamică, orientată către rezultate, cu excelente abilități de comunicare și relaționare. Acesta trebuie să fie capabil să înțeleagă nevoile clienților și să ofere soluții adaptate acestora, având o abordare proactivă și consultativă în procesul de vânzare.
Abilitatea de a lucra bine în echipă și de a contribui la un mediu de lucru colaborativ și de susținere este, de asemenea, esențială.

Descrierea jobului

Iti place sa vorbesti cu oamenii si sa gasesti solutii la nevoile lor?

Iti doresti sa poti oferii produse ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂de top la preturi corecte?

Ti-ar placea sa fii recompensat in functie de reusitele tale, insa iti doresti sa ai si un salariu motivant?

Consideri ca munca in echipa inseamna rezultate mai bune, un mediu in care sa te poti dezvolta si o atmosfera de lucru placuta?

Iti place munca de teren, sa ai masina de serviciu, insa doresti sa poti lucra si de la birou?

Pe langa toate acestea doresti sa ai asigurat si un abonament la cel mai mare furnizor de servicii medicale din Romania?

Daca raspunsul tau la toate intrebarile de mai sus este DA, te invitam la o scurta intalnire in care sa-ti prezentam mai multe despre viitorul tau loc de munca si care sunt asteptarile noastre. Indiferent de ce vom decide promitem ca nu vei considera intalnirea timp pierdut.

Intrucat magazinului nostru este unul specializat, unde rulmentii sunt produsele principale pe care le comercializam, experienta in domeniul tehnic poate sa fie un avantaj. Totodata, cum avem o experienta de 19 ani pe piata de profil, ne asumam sa te invatam tot ce stim noi, daca experienta ta pana in prezent este diferita.

SC CONCEPT GRUP-RUL este o societate cu capital privat romanesc infiintata in anul 2004.
Are ca obiect de activitate distribuirea si comercializarea rulmentilor prin magazine proprii si a unei game diversificate de produse industriale.
Publicat 23 Aug. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 22 Sept. 2024