Gratis

AGENT VANZARI

TOTAL TOOLS SRL

Candidatul Ideal

  • Daca îti plac provocarile, ai deprinderi tehnice, daca iti place sa te autodepasesti zi de zi si daca iti plac vanzarile: atunci esti omul de care avem nevoie.

    In plus, mai trebuie sa ai:

    - Atitudine proactiva, auto-organizare si initiativa de penetrare a pietei

    Cerinte:

    • Studii – medii/superioare - tehnice
    • Experienta relevanta in domeniul vanzarilor
    • Cunostinte de baza in domeniul IT (Microsoft Office)
    • Abilitati de comunicare si negociere
    • Initiativa, capacitate de rezolvare a problemelor
    • Atitudine deschisa, optimism, orientare spre client
    • Energie si pasiune pentru vanzari, placerea de a interactiona cu clientii
    • Disponibilitate de deplasare in zona de vanzare alocata
    • Capacitate si dorinta de invatare continua ; participarea la traininguri
    • Domiciliul stabil in zona de desfasurare a activitatii
    • Permis de conducere

Descrierea jobului

Responsabilitati:

- Promovarea si vanzarea sculelor si echipamentelor din portofoliu
- Prospectarea intensiva a pietei si monitorizarea concurentei
- ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄Identificarea corecta a nevoilor clientului si oferirea solutiilor tehnice optime
- Atingerea obiectivelor de vanzari
- Intocmirea tuturor documentelor necesare procesului de vanzare
- Intocmirea rapoartelor de activitate

Beneficii Oferite

- salariu fix si bonusuri
- masina de serviciu, telefon
- participari la training-uri

TOTAL TOOLS oferă solutii totale şi complete în materie de scule, utilajele, accesorii şi consumabile de specialitate, în cel mai scurt timp, la cel mai bun preţ şi, evident, la cea mai bună calitate.

TOTAL TOOLS detine in Deva :

Showroom modern de scule si echipamente profesionale, situat pe Calea Zarandului, Nr. 112 A;

Depozit distributie instalatii, Bdul 22 Decembrie, nr.257

Magazine online : atumag.com si sculemeseriase.ro

Publicat 23 Aug. 2024 Reactualizat 23 Aug. 2024 Expiră 22 Sept. 2024