Gratis

Agent vanzari

PARMAFOOD GROUP DISTRIBUTION SRL

Candidatul Ideal

Pentru punctul de lucru situat in localitatea Dragomiresti-Vale, judetul Ilfov (Sos. de centura vest a Mun. Bucuresti)
-studii medii/superioare;
-minim 2 ani experienta in vanzari -zona retail
-permis de conducere categ.B (minim 2 ani)
-abilitati de comunicare, negociere si lucru in echipa;
-persoana energica, ambitioasa, comunicativa;

Descrierea jobului

-mentinerea relatiilor cu clientii existenti;
-dezvoltarea portofoliului de clienti;
-realizarea targetului de vanzari alocat;
-prezentarea si promovarea produselor;
-raportare catre ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈conducerea executiva;
-incasarea contravalorii facturilor catre clienti;

Importator si distribuitor national de produse alimentare cunoscute atat in tara cat si pe plan mondial
Publicat 22 Aug. 2024 Reactualizat 22 Aug. 2024 Expiră 21 Sept. 2024