Gratis

Agent vanzari

CANDY - TOP S.R.L.

Candidatul Ideal

- Minim studii medii ( liceu absolvit )
- Caracter comunicativ , deschis , dinamic .
- Experienta in vanzari este obligatorie minim 1 an .
- Permis de conducere categoria B ( obtinut de minim 1 an ) .
- Domiciliul stabilit in Judetul Gorj .

Descrierea jobului

- Vanzarea de dulciuri si jucarii pentru copii catre toate magazinele din zona alocata ( Judetul Gorj )
- Vanzarea ︁︀​︂︃︃​︇︅​︀se va face Van Sales , este un tip de vanzare 'pe loc' care se caracterizeaza prin faptul ca produsele se factureaza direct din vehiculul care transporta marfa, iar incasarea prin imprimanta de buzunar .

CANDY-TOP SRL , este o firma de distributie infiintata in anul 2023 de dulciuri si jucarii pentru copii.
Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024