Gratis

Agent de vanzari

SC KOBER SRL
4 poziții

Candidatul Ideal

-studii medii/superioare profil tehnic
-abilitati tehnice si disponibilitate pentru demonstratii practice
-persoana organizata, responsabila, obisnuita sa lucreze cu termene limita
-abilitati de comunicare, prezenta placuta (tinuta si limbaj)
-buna aplicare a tehnicilor de vanzari
-disponibilitate la deplasari saptamanale in arealul alocat
-permis conducere Cat. B.

Descrierea jobului

-marirea portofoliului de clienti -realizarea obiectivelor lunare, trimestriale si specifice
-stabilirea si pastrarea relatiilor cu clientii
-comunicarea si stabilirea de ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈relatii comerciale cu clientii
-intocmirea si raportarea situatiilor de activitate saptamanal
Oferim: -un mediu de lucru placut si dinamic intr-o companie in plina expansiune -salariu fix + bonusuri din vanzari si incasari
Alte beneficii: -Prima de Paste si Craciun -tichete de masa -asigurare medicala privata care acopera servicii medicale atat din domeniul privat cat si public

Nota de informare privind datele cu caracter personal Prin transmiterea CV-ului dvs., intelegem ca sunteti de acord ca datele dvs. personale incluse in acest document, sa fie prelucrate de biroul de resurse umane al KÖBER SRL in scopul bunei derulari a procesului de selectie a candidatilor pentru pozitiile publicate pe acest site. KÖBER SRL isi asuma raspunderea pentru protectia deplina a datelor dvs. personale si se obliga sa nu transmita aceste date unei terte parti fara acordul dvs.In cazul in care profilul dvs. nu se califica pentru o selectie la o pozitie la care ati aplicat, datele dvs. personale vor fi pastrate doar pana la finalizarea procesului de recrutare, pentru o perioada de maxim 3 luni, conform politicii noastre de retentie a datelor candidatilor. Aceasta politica nu exclude sansa dvs. de a aplica la orice alta pozitie devenita disponibila și anuntata pe site-urile de recrutare.

A fost prima companie privata producatoare de lacuri si vopsele din Romania, fondata in 1990 de inginerul Aurel Köber. Astazi, Köber este furnizorul national de vopsele si rasini pentru piata produselor decorative si industriale.

Publicat 20 Iun. 2024 Reactualizat 20 Iun. 2024 Expiră 21 Iul. 2024