Gratis

Agent vanzari

ELECTRICINVESTMENT PH SRL

Candidatul Ideal

Agent vanzari / Reprezentant vanzari in Cluj-Napoca
Cautam coleg/a ne marim echipa!

Ce ne dorim de la tine?
  • Energie, pozitivism si altruism
  • Minim studii medii
  • Permis categoria B
  • Excelente abilitati de comunicare (verbal, nonverbal), amabilitate si munca in echipa
  • Perseverenta, orientare spre obiective
  • Aspect si tinuta business
  • Cunostinte operare PC (Word, Excel, Outlook Expres)
  • Experienta in vanzari (constituie un avantaj)
  • Abilitatea de a initia si sustine relatii sociale si de parteneriat productive
  • Disponibilitate pentru munca de teren
  • Motivatie si spirit de colegialitate
  • Responsabilitate si deschidere
  • Dinamism, flexibilitate si spirit dе initiativa

Descrierea jobului

  • Indeplinirea corecta a sarcinilor specifice
  • Cunoasterea si promovarea produselor
  • Amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii
  • Acordarea de asistenta ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂in procesul de negociere, vanzare, cumparare si inchiriere
  • Intermedierea contractelor noi
  • Atingerea si depasirea obiectivului lunar de vanzari, in conditiile respectarii politicii pe care compania o promoveaza
  • Mentinerea portofoliului de clienti
  • Dezvoltarea portofoliului de clienti
  • Consilierea telefonica a clientilor
  • Responsabil de realizarea planului de vanzari prin vanzarea directa de produse si servicii in zona alocata, de identificarea de noi clienti si cresterea cotei de piata a produselor sau serviciilor

Societatea comerciala Electric Investment PH S.R.L. are ca acitvitate principala comercializarea de materiale electrice civile, industriale si antreprenoriat (Showrumuri auto, hale industriale, centre comerciale, ansambluri rezidentiale si altele), detinand un depozit en-gros ce sta la dispozitia tuturor clientilor indiferent de volumul de lucru al acestora. Formarea unei echipe de oameni bine pregatiti profesional si perfectionarea lor continua, sunt prioritati permanente ale companiei. Politica de resurse umane Electric Investment PH urmareste o colaborare permanenta, pe termen lung cu scopul final de a forma o echipa puternica, unita si implicata in construirea succesului companiei. Iti place sa lucrezi in echipa? Iti doresti un mediu de lucru provocator dar orientat spre rezultate? Poti veni si tu in echipa Electric Investment PH!
Publicat 29 Mai 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 28 Iun. 2024