Gratis

Agent Vanzari B2B(HUNTER - Hillio)

Hilio

Candidatul Ideal

  • Experienta minim 5 ani in vanzari B2B
  • Limba engleza minim nivel B2, pentru comunicare eficienta.
  • Disciplinat si orientat catre rezultate.
  • Excelente abilitati de comunicare a victoriilor si a progresului.
  • Capacitatea de a comunica clar deadline-urile si de a discuta strategii in avans.
  • Orientat catre gasirea solutiilor.
  • Abilitatea de a lucra eficient in echipa.

Descrierea jobului

Suntem in cautarea unui nou coleg pentru pozitia de Agent Vanzari B2B (Hunter Hilio), dorim sa extindem echipa noastra cu ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀o persoana pasionata si orientata catre performanta.

Responsabilitati:
  • Realizarea intalnirilor planificate in mod eficient.
  • Executarea intalnirilor atribuite de departamentul de telesales.
  • Elaborarea ofertelor, negocierea contractelor si incheierea acestora.
  • Realizarea studiilor de piata pentru identificarea oportunitatilor.
  • Prospectarea activa a pietei pentru identificarea potentialilor clienti.
  • Deplasari frecvente in tara cu masina de serviciu.

Beneficii:
  • Salariu net intre 5.500 si 8.000 RON, in functie de experienta.
  • Concediu de odihna( 25 de zile).
  • Masina de serviciu pentru deplasarile necesare in teren.
  • Asigurare medicala SANA PLAN ALLIANZ pentru siguranta si bunastarea ta.

Daca esti o persoana proactiva, orientata catre rezultate si doresti sa faci parte din echipa Hilio, te invitam sa aplici pentru aceasta pozitie.

Povestea ATLAS a inceput din dorinta de a ajuta oamenii sa fie mai bine cu ei, de a trage un semnal de alarma asupra realitatii afectiunilor psiho-emotionale, de a normaliza strigatul de ajutor si de a fi alaturi de tine atunci cand simti ca apasarea e prea mare si nu te poti descurca singur. Si pentru ca orice apasare deschide calea catre vindecare, a venit vremea sa ducem povestea mai departe.

ATLAS devine Hilio, care preia toate experientele si lectiile pe care le-am acumulat in aceasta calatorie.

Hilio este platforma care aduna toate resursele pentru sanatate si well-being intr-un singur loc, atat pentru utilizatorii individuali, cat si pentru companii.

Continuam povestea in aceeasi formula, suntem in continuare alaturi de tine, gata sa iti punem stiinta si tehnologia la dispozitie pentru ca tu sa te bucuri de o viata sanatoasa si fericita.

Publicat 21 Iun. 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 21 Iul. 2024