Gratis

Agent Vanzari

ZDROVIT ROMÂNIA S.R.L.

Candidatul Ideal

Cerinţe

- experienţă relevantă în vânzări sau/și promovare;

- studii finalizate;

- cunoștinţe operare PC (Word/Excel/Outlook);

- permis auto de minim 2 ani;

- disponibilitate pentru deplasări frecvente, ocazional cu cazare;

- comunicativitate, adaptabilitate și seriozitate;

- orientare către realizarea obiectivelor;

- atenţie la detalii;

- organizare și planificare.

Descrierea jobului

Sarcini

- reprezintă compania în relaţionarea cu farmacii independente, drogherii și magazine naturiste conform routingului preaprobat;

- promovează, ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈vinde și mercantizează produsele din portofoliu;

- verificӑ şi încasează soldurile din zona alocată;

- transmite poze şi raport după fiecare vizită efectuată prin aplicaţia internă;

- iniţiază, menţine și actualizează baza de date cu clienţii identificând noi oportunităţi.

Oferta (bonusuri și beneficii)

- salariu fix și bonusuri de performanţă;

- tichete virtuale pe card (de masă, culturale și cadou);

- autovehicul, tabletă și telefon de companie;

- asigurare privată de sănătate;

- program de lucru luni-vineri.

Companie multinațională din domeniul farmaceutic cu o experiență de 20 ani pe piața românească aflată în continuă expansiune care desfășoară activități de producție, import, promovare și distribuție.

Publicat 25 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 25 Iul. 2024