Agent vanzari prin Telefon B2B – Bucuresti Vodafone Business

RED CONNECT S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Cautăm un nou coleg/a care sa isi doreasca sa depaseasca obiectivele propuse la nivel de companie.
  • Proactivitate si simt de raspundere.
  • Capacitate de a lucra sub presiune.
  • Atentie la detalii.
  • Cunostinte Outlook.

Descrierea jobului

Cum va arata o zi la birou alaturi de noi?
  • Program de lucru 9.30–17.30 de Luni pana Joi.
  • Vineri ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︂avem program scurt 9.30–14.00.
  • Initierea de apeluri si discutii catre potentialii clienti.
  • Trimiterea ofertelor pe mail/whatsapp (in functie de solicitarea clientului).
  • Follow up catre clienti.
Ce responsabilitati veti avea in acest rol?
  • Atingerea obiectivelor discutate in prealabil.
  • Generarea unui pipeline de vanzari astfel incat sa avem predictibilitate pe contractele inchise.
  • Pastrarea unei relatii de tip win&win cu potentialii clienti.

Beneficiile pe care le oferim pentru acest rol:
  • Salariu fix + comision corelat cu vanzarile lunare
  • Weekend si sarbatori legale libere
  • O colaborare pe termen lung
  • Contract pe perioada nedeterminata
  • Flexibilitate in program
  • Traininguri pentru dezvoltarea abilitatilor si competentelor de vanzari si personale

Red Connect SRL este o companie ce revinde serviciile de telecomunicatii din Romania catre persoane juridice.
Publicat 9 Iul. 2024 Reactualizat 30 Iul. 2024 Expiră 8 Aug. 2024