Gratis

Reprezentant Vanzari prin Telefon/Telesale

NEMESO FREYA S.R.L.

Candidatul Ideal

Daca esti o persoana ambitioasa, cu abilitati de vanzare remarcabile si iti doresti sa faci parte dintr-o echipa de succes, ︌︀︊︁︍︂️︃​︌︈︉︎​︁︁︎︎​︋️︆︃​︁︊︅︆︉︈︎︇︍︅︂︃te asteptam sa aplici pentru pozitia de Reprezentant Vanzari prin Telefon/Telesale. Alatura-te echipei noastre si fii parte dintr-o companie in plina ascensiune!

Abilitati excelente de comunicare si negociere
Atitudine pozitiva si orientare catre rezultate
Capacitatea de a lucra in echipa si de a relationa cu diverse tipuri de clienti
Abilitati bune de organizare si gestionare a timpului
Cunostinte de operare PC si abilitati de utilizare a aplicatiilor Microsoft OfficeBeneficii:Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic si competitiv

Descrierea jobului

Contactarea potentialilor clienti prin telefon pentru a promova produsele si serviciile noastre
Identificarea nevoilor clientilor si oferirea de ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂solutii personalizate
︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄Prezentarea avantajelor si beneficiilor produselor noastre
Inregistrarea si actualizarea informatiilor despre clienti in sistemul nostru de gestiune a vanzarilor
Realizarea obiectivelor de vanzari lunare
Colaborarea stransa cu echipa de vanzari pentru a atinge rezultatele doriteCerinte:Experienta anterioara in vanzari sau telesales reprezinta un avantaj

Salariu atractiv compus din salariu fix si procent din vanzare + bonusuri in functie de performanta
Tichete de masa , prime Paste/Craciun
Decontarea transportului in comun
Oportunitati de dezvoltare profesionala si avansare in cadrul companiei
Training si suport constant pentru a-ti dezvolta abilitatile de vanzare
Mediu de lucru placut si colegial

Suntem in cautarea unui Reprezentant Vanzari prin Telefon/Telesale entuziast si motivat pentru a se alatura echipei noastre. Daca esti o persoana comunicativa, persuasiva si iti place sa interactionezi cu oamenii, aceasta pozitie este perfecta pentru tine.
Publicat 22 Iul. 2024 Reactualizat 19 Aug. 2024 Expiră 21 Aug. 2024