Gratis

AGENT VANZARI IN CONSTRUCTII – contractare manopera

VIGMA ANTREPRIZĂ SRL

Candidatul Ideal

Experienta in vanzarea de materiale de constructii si relatii deja stabilite cu firme mici si medii din domeniu reprezinta un avantaj
Bune abilități de comunicare si negociere
Atitudine pozitiva si persuasiune
Capacitate de relationare, analiza si sinteza
Fire energica orientata catre respectarea termenelor si atingerea rezultatelor finale
Disponibilitate pentru munca de teren in vederea relationarii cu echipele de manoperisti ce activeaza pe santierele din Bucuresti si zona limitrofa Bucuresti
Cunoștințe tehnice medii în domeniul construcțiilor si tipul de lucrari specifice domeniului
Abilitatea de a gestiona informatii pe mai multe canale
Dedicat, rabdator si autonom

Descrierea jobului

Implementarea si dezvoltarea strategiilor de atragere a fortei de munca in concordanta cu obiectivele companiei

Este in permanenta si ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂stransa legatura cu Project Managerii lucrarilor in vederea asigurarii necesarului de forta de munca optim
Raporteaza zilnic/ saptamanal Project Managerilor/Directorului de Productie activitatile si actiunile intreprinse
Va pune în aplicare obiectivele lunare și trimestriale, cu acțiuni strategice, stabilirea unor priorități și respectarea unui calendar
Colaborarea strânsă cu echipele interne pentru a asigura livrarea la timp a proiectelor.
Beneficii:
Salariu competitiv de la 5000 pana la 7500 lei in functie de performantele atinse, laptop, telefon, decontare/ asigurare transport.

VIGMA ANTREPRIZĂ SRL - companie de construcții: clădiri rezidențiale, clădiri de birouri, centre comerciale, spații retail, hale metalice.

Publicat 13 Sept. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 13 Oct. 2024