Gratis

Agent de vanzari - junior

Hotel Bucharest Unirii Square

Candidatul Ideal

- studii superioare;
- cunostinte foarte bune de limba engleza (alte limbi straine constituie un avantaj);
- abilitati de comunicare foarte bune, putere de convingere, atitudine proactiva;
- capacitate de autoevaluare a realizarilor, dorinta de a atinge si a depasi obiectivele desemnate;
- disponibilitatea de a se adapta unui program de lucru flexibil;
- permisul de conducere categoria B constituie un avantaj.

Descrierea jobului

- mentine si dezvolta baza de clienti existenta, prin intalniri, apeluri telefonice si mesaje de e-mail;
- identifica noi clienti ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁potentiali si organizeaza intalniri cu acestia, pentru a le prezenta oferta hotelului;
- se implica in identificarea de noi piete si oportunitati de afaceri.

- se ofera salariu motivant, tichete de masa, bonusuri in functie de rezultate.

Bucharest Unirii Square Hotel is a modern 9 floors hotel with 88 elegant rooms furnished in style, all equipped with mini-bar, satellite color TV, cable and complimentary high speed internet, direct-dial telephone and air-conditioning. In-room refreshment is available from the 24-hour room service.
Publicat 30 Aug. 2024 Reactualizat 30 Aug. 2024 Expiră 29 Sept. 2024