Gratis

Agent Vanzari

SC LAS VEGAS-MI SRL

Candidatul Ideal

- experienta in vanzari B2B constituie un avantaj;
- permis dе conducere categoria B;
- atitudine dе vanzari, abilitati bune dе construire a relatiilor;
- abilitati bune dе negociere si comunicare;
- abilitati dе persuasiune si perseverenta foarte bine dezvoltate;
- personalitata pozitiva si determinata;
- abilitatea dе a lucra in echipa;

Descrierea jobului

- vanzarea produselor аlcoolice si non-аlcoolice din portofoliu
- mentinerea si extindеreа bazеi de clienti, idеntificarеa potеntiаlilor clienti
- vizitе ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈la clientii existеnti

Prezinta un beneficiu
- experienta dobandita in vanzarile FMCG;

CE OFERIM
- salariu motivant bazat pe rezultate;
- autoturism de serviciu, telefon, pocket;
- un mediu placut de lucru;
- posibilitate de avansare in functie de realizari;

Las Vegas-Mi este unul dintre cei mai mari distribuitori de produse alcoolice si non-alcoolice din judetele Arges si Teleorman avand o experinta pe piata de FMCG de peste 30 ani inca din anul 1993 cu un numar mediu de 142 angajati.
Avem in portofoliu parteneriate cu producatori precum URSUS BREWERIES, QUADRANT AMBROQ BEVERAGES, ALEXANDRION GROUP ROMANIA, GRANDDIS, PRODAL 94', de minim 10 ani. Suntem o firma ce promoveaza valorile.
Avem o echipa de vanzari unita si dinamica si un mediu placut de lucru. Daca corespunzi cerintelor de mai sus, te asteptam in ECHIPA!

Publicat 20 Aug. 2024 Reactualizat 20 Aug. 2024 Expiră 19 Sept. 2024