Gratis

Agent vanzari electronice/electrocasnice zona Sud - Est

HAUSBERG ROMANIA S.R.L.

Candidatul Ideal

Reprezentant vanzari electronice/electrocasnice - oraș domiciliu: Slobozia, Urziceni, Buzau, Braila, Constanta

Zona: Sud - Est (GR, PH, VN, GL, BZ, IL, CL, BR, CT)

- Experienta comerciala ca agent vanzari;
- Permis conducere categoria B;
- Experienta in vanzari directe;
- Seriozitate si stabilitate profesionala;
- Abilitati de comunicare, negociere si persuasiune;
- Disponibilitate la program prelungit, deplasari in interses de serviciu si locuinta in zona alocata sau in apropiere.

Descrierea jobului

- Administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti din zona;
- Prezentarea, promovarea si vanzarea produselor in conformitate cu politica comerciala ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈a firmei;
- Administrarea si incasarea soldurilor clientilor alocati;
- Intocmirea rapoartelor solicitate de catre superiorii directi, cu respectarea termenelor limita;
- Program de lucru: luni – vineri, 08:00 - 17:00;
- Postul necesita și deplasări cu cazare min. 30% din timp.

Beneficii:
- prime de sarbatori;
- Abonament medical;
- discounturi la produsele comercializatre de firma;
- mediu de lucru placut intr-o companie multiculturala.

Suntem o companie multinationala, de cel putin 15 ani pe piata din Romania, cu sediul in Voluntari, Judetul Ilfov care are ca obiect de activitate comertul en gross al produselor electrocasnice mici, menaj, obiectelor sanitare si produselor pentru gradina. Avem in portofoliu un numar de 3000 de clienti, printre care se numara retaileri precum: Carrefour, Cora, Leroy Merlin, Kaufland, Metro, Arabesque, Dante.

Publicat 6 Sept. 2024 Reactualizat 6 Sept. 2024 Expiră 6 Oct. 2024