Gratis

AGENT VANZARI / REPREZENTANT VANZARI

CONFIDENTIAL - 2 poziții

Candidatul Ideal

  • Persoana ambitioasa, corecta, muncitoare, motivata de castig.
  • Comunicare si negociere, seriozitate, rezistenta la stres, persoana pro-activa.
  • Planificare si organizare, asumarea responsabilitatii, simt antreprenorial
  • Experienta in vanzari constituie un avantaj
Beneficii:

- masina de serviciu, telefon, tableta, decontare combustibil,
- prime de sarbatori
- bonuri de masa

Descrierea jobului

Promovarea produselor companiei in zona alocata.
Cresterea si mentinerea portofoliului de clienti.
Gestionarea unui ciclu complet de vanzare.
Implementeaza si ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁aplica strategia de vanzari a companiei si politica de discounturi.
• Stabileste, mentine si dezvolta relatiile cu clientii din aria de responsabilitate.
• Identifica oportunitatile pentru cresterea vanzarilor si face propuneri pentru valorificarea acestora in interesul companiei.
• Promoveaza produsele din portofoliu si serviciile companiei.
• Monitorizeaza cerintele si nevoile clientilor si actioneaza pentru satisfacerea completa a acestora.
• Participa la pregatirea si desfasurarea actiunilor promotionale organizate aria de responsabilitate si monitorizeaza rezultatele obtinute.
• Raspunde de atingerea targetului lunar / anual de vanzari.
• Urmareste situatia si evolutia creantelor si debitelor, la clienti si aplica masurile stabilite.
• Realizeaza rapoarte de vanzari.
Publicat 23 Aug. 2024 Reactualizat 19 Sept. 2024 Expiră 22 Sept. 2024

CONFIDENTIAL

Companie verificată
Compania este înregistrată oficial pe website-urile autorităților și ministerelor naționale, iar informațiile declarate de aceasta în momentul creării contului corespund cu cele din sursele oficiale.