Gratis

AGENT VANZARI DISTRIBUTIE - IASI

INTER UNO
2 poziții

Candidatul Ideal

- Experienta in vanzari ( FMCG)
- Cunoasterea pietii locale
- Persoana organizata si planificata
- Abilitati de lucru in echipa
- Persoana orientata catre actiune si rezultate
- Persoana disciplinata, ordonata, cu bune abilitati de comunicare si relationare

Descrierea jobului

- Acoperirea maxima a zonei de distributie alocate, a mentinerii si extinderii portofoliului de clienti
- Mentinerea unei relatii bune ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈cu clientii existenti si potentiali
- Realizarea obiectivelor de vanzare si merchandising: promovare activa a produselor din portofoliu
- Incasarea contravalorii facturilor si preluarea comenzilor din zona alocata

Beneficii:
- Pachet salarial atractiv (salariu fix+bonusuri de performanta)
- Masina, telefon, tableta in scopul dezvoltarii efeciente a activitatii de vanzari
- Posibilitatea dezvolatrii carierei in cadrul unei companii solide
- Pregatire in domeniul vanzarilor

SC Interuno SRL Iasi, cu peste 25 ani experienta in activitatea de distributie si comercializare a unei game variate de bauturi alcoolice si non-alcoolice. Suntem distribuitori a unor producatori importanti la nivel de judetul Iasi, printre cei mai semnificativi fiind: Ursus Breweries( bere Ursus, Timisoreana, Ciucas si produsele premium), Prodvinalco (cu toata gama de produse alcoolice), Cricova, Ostrov, Niculitel, Tomai, Recas, Vinexport, Hell Energy, Red Bull, Aqua Carpatica, Zizin, Perla Harghitei , Perla Covasnei.
Publicat 27 Aug. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 26 Sept. 2024