Gratis

AGENT DE VANZARI

BRM HOME SOLUTION S.R.L.
5 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal ar trebui să aibă:
Flexibilitate: vă adaptaţi uşor în funcţie de situaţie şi sunteţi deschis către noi idei şi persoane.
Lucrul in echipă: vă place lucrul în echipă şi de asemena puteţi si lucra indiviual
Încredere: vă cunoaşteţi punctele tari şi ştiţi de ce sunteţi capabil şi ce puteţi realiza

Descrierea jobului

Prezentarea si promovarea produselor companiei.
Negocierea termenelor de vanzare, livrare si plata.

Nu punem accent pe experienta, totul se ︁︀​︂︃︃​︇︁​︆︄invata de la 0.

Beneficii:
Atingerea targetului duce la promovare in cadrul companiei;
Masina si decontarea combustibilului;
Bonusuri zilnice;
Program flexibil;
Teambuildinguri periodice;

Distribuitor autorizat in Romania cu peste 100 de ani de experienta internationala in marketing, management si vanzari. Prezenti in Romania din 1994 cu filiale deschise in Bucuresti, Constanta, Ploiesti, Pitesti, Timisoara, Iasi, Sibiu, Targoviste, Cluj, Buzau, Brasov, Bistrita, Alba-Iulia si Targu Mures, Miercurea Ciuc.

Compania noastra este in plina expansiune si avem posturi disponibile in diferite domenii. Be positive! We are positive!

Publicat 28 Aug. 2024 Reactualizat 16 Sept. 2024 Expiră 27 Sept. 2024