Gratis

Agent vanzari callcenter

FIDEM BROKER MANAGEMENT S.R.L.
15 poziții

Candidatul Ideal

  • Experiență anterioară într-un call center (reprezinta un avantaj),
  • Experiență în vânzări (reprezinta un avantaj),
  • Cunostinte operare PC, in special ︇︉︇︂︃︅︂︃​︃︂︌︌​︁︁︎︎​︊︉︁︀​︃︎︂️︊︌︄︇︍︄︂︃pachetul Microsoft Office (Word, Excel, PowerPoint),
  • Abilități excelente de comunicare,
  • Abordare orientată către client,
  • Perseverență,
  • Atitudine pozitiva orientat catre rezultate.

Descrierea jobului

  • Căutăm în prezent 15 agenti de vanzari Call Center dedicati pentru a se alătura echipei noastre.
  • În calitate de ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁Agent de Call Center, responsabilitatea dvs. principală va fi să interacționați cu clienții prin telefon, oferindu-le cele mai bune soluții de creditare adaptate nevoilor lor.
  • Abilitățile dvs. de convingere și experiența în vânzări vor juca un rol vital în convingerea clienților să profite de produsele financiare pe care le prezentăm.

Beneficii:
  • comisionare în funcție de performanțe,
  • mediu de lucru plăcut,
  • colectiv tânăr,
  • business în plină dezvoltare,
  • experiența,
  • locație centrală.

Scopul nostru este sa oferim servicii de intermediere financiara la un standard ridicat. In tarile unde aceste servicii sunt ceva firesc, un broker de credite este vazut ca o parte importanta a societatii el fiind punctul de legatura dintre banca si client.

Publicat 13 Sept. 2024 Reactualizat 13 Sept. 2024 Expiră 13 Oct. 2024