Gratis

Agent vanzari - Bucuresti

Aqua Pool Serv S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Capacitatea de a lucra independent și de a gestiona timpul eficient.
  • Cunsotintele unui program de gestiune reprezinta un avantaj.
  • Spirit antreprenorial și orientare către rezultate.
  • Experiență dovedită în vânzări este necesara.
  • Persoana proactica si comunicativa.

Descrierea jobului

  • Menținerea relațiilor cu clienții existenți și asigurarea satisfacției acestora.
  • Dezvoltarea bazei de date actuale pentru clienti viitori.
  • Tine gestiunea ︁︀​︂︃︃​︇︉​︆︄marfurilor aflate in depozit.
  • Negocierea și încheierea de contracte.
  • Identificarea și contactarea potențialilor clienți.
  • Tine legatura cu furnizorii si plaseaza comenzile de marfa la nevoie.

Beneficii:
  • Comision din vanzari, la atingerea targetelor impuse.
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata.
  • Telefon/ laptop si masina la nevoie.
  • Tichete de masa.
  • Decont transport pentru orasul Bucuresti.

Aqua Pool Serv - companie specializata in constructia si intretinerea piscinelor,a saunelor si a centrelor SPA.
Publicat 31 Mai 2024 Reactualizat 28 Iun. 2024 Expiră 30 Iun. 2024