Gratis

Agent vanzari - ASM

Nova Prompt srl

Candidatul Ideal

- experienta in vanzari;
- bune abilitati de comunicare si negociere, putere de convingere, flexibilitate, orientare in functie de cerintele si tipologia clientilor;
- persoana responsabila, organizata, cu dorinta de afirmare pe plan profesional;
- cunostinte operare PC;
- studii superioare - constituie un avantaj;
- permis de conducere categoria B.

Prin aplicarea CV-ului dvs, la acest job, sunteti de acord cu prelucrarea datelor cu caracter personal, conform Regulamentului privind protectia persoanelor fizice in ceea ce priveste prelucrarea datelor cu caracter personal. Aceste date ne sunt necesare pentru desfasurarea procesului de recrutare.

Descrierea jobului

Postul presupune :

- identificarea de noi clienti;
- redactarea si prezentarea ofertei de produse si servicii;
- stabilirea ︁︀​︂︃︃​︉︆​︆︄contactelor comerciale cu clientii;
- incheierea contractelor de vanzare-cumparare.

Avantaje :
Venit lunar 4000 lei plus bonuri masa in valoare de 30 ron / zi , la care se adauga bonusul din vanzari daca este cazul.
Program de lucru 7:30 - 16:30, de luni pana vineri.
- masina de serviciu & telefon;
- bonusuri salariale;
- stabilitate la locul de munca;
- posibilitate de promovare in cadrul firmei.

Cu peste 15 ani de experienta Nova Prompt SRL se afla in topul national al operatorilor de automate de cafea.
Cu o echipa de peste 190 de salariati , acoperim Bucuresti si judetele Ilfov, Giurgiu,Teleorman, Dambovita, Prahova, Brasov, Arges, Valcea, Olt, Gorj, Dolj.
In portofoliul nostru se regasesc branduri de succes: Jacobs, Tchibo, Lavazza, Doncafe, Amigo
Publicat 4 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 4 Oct. 2024