Gratis

Agent responsabil comenzi - Lentile oftalmice

SC AVVERO LENTI SRL

Candidatul Ideal

  • Permis de conducere categoria B.
  • Experiență minimă de 1 an în conducerea de autovehicule pentru livrări (experiența în livrări pentru domeniul opticii reprezintă un avantaj).
  • Abilități de organizare și orientare pe teren.
  • Seriozitate, punctualitate și atenție la detalii.
  • Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a respecta termenele de livrare.

Descrierea jobului

  • Transportul și livrarea lentilelor oftalmice către clienți (optici, laboratoare etc.) în Brasov și împrejurimi.
  • Asigurarea respectării programului de livrări ︁︀​︂︃︃​︉︉​︁︂︈și menținerea unei comunicări eficiente cu departamentele interne.
  • Gestiunea documentelor de livrare și predarea lor la destinație.

Distribuitor din anul 2005, Avvero începe în anul 2020 un proiect ambițios deschizând prima linie de producție care folosește cele mai moderne tehnologii occidentale.

Datorită spațiilor noastre proprii de fabricație și utilizării tehnologiilor avansate, oferim clienților noștri flexibilitate și cea mai înaltă calitate posibilă la un preț accesibil.

Clienții noștri au parte de o abordare și cooperare individuală, precum și cel mai înalt standard de asistență.

Publicat 9 Oct. 2024 Reactualizat 22 Oct. 2024 Expiră 8 Nov. 2024