Gratis

Operator comercial

SC INDPRODCOM SRL

Candidatul Ideal

Operator aprovizionare automate de cafea & snacks :
- experienta in domeniul serviciilor / distributie reprezinta un avantaj;
- punctualitate;
- simt dezvoltat al responsabilitatii;
- stapanire de sine, usor adaptabil si flexibil;
- bune abilitati de comunicare si relationare;
- abilitatea de a lucra in conditii de stres;
- capacitate de invatare;
- permis conducere categoria B.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
Operator aprovizionare automate de cafea & snacks:
- aprovizionarea, igienizarea, intretinerea automatelor de cafea / snacks;

Beneficii:
︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂- pachet salarial competitiv ;
- tichete de masa;
- bonusuri de performanta;
- bonus de prezenta;
- bonusuri de sarbatori;
- bonus de recomandare;
- transport asigurat;
- instruire profesionala in domeniu, acces la instrumente de lucru performante;
- posibilitatea dezvoltarii profesionala in cadrul companiei;
- angajament pe termen lung, contract de munca incheiat pe durata nedeterminata;
- mediu de munca placut, colectiv tanar, entuziast;
- autoturism, telefon de serviciu.

SC INDPRODCOM SRL este o societate cu capital privat ce activează în domeniul comerţului şi al serviciilor. Începand în anul 1992, societatea a ajuns astăzi una dintre cele mai puternice firme de vending din ţară (automate comerciale), .

Publicat 26 Sept. 2024 Reactualizat 27 Sept. 2024 Expiră 26 Oct. 2024