Gratis

Agent inchirieri auto

ERC PARTNER S.R.L.
1 poziție
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

Cerinte:
Persoana placuta, responsabila si organizata;
Cunoasterea limbii engleze este absolut necesara;
Cunostinte de baza privind operarea calculatorului (corespondenta prin e-mail, editare documente, etc)
Beneficii:
Salariu motivant in functie de realizari
Program flexibil, transport cu masina de serviciu, bonusuri.

Descrierea jobului

Cautam pentru colaborare pe termen lung un coleg in cadrul biroului de inchirieri masini amplasat in incinta Aeroportului Oradea.
Programul ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂de lucru este fie full time (8h) fie part time (4h).
Salariul este negociabil in functie de experienta si pregatirea candidatului.

Descrierea companiei

Birou inchirieri auto Europcar / GoldCar
Publicat 3 Iul. 2024 Reactualizat 3 Iul. 2024 Expiră 2 Aug. 2024