Gratis

Consilier clienti service auto/ Identificator piese auto

DINAMIC 92 PRO LOGISTICS SRL

Candidatul Ideal

Esti potrivit/a pentru aceasta pozitie daca ai:
- studii medii/ superioare;
- experienta de min 2 ani in domeniul ︎︉︂︅︀️︉︎​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎unui service auto;
- cunostinte avansate despre componentele autovehiculelor;
- bune abilitati de comunicare, relationare, organizare;
- capacitate de a lucra in echipa.

Descrierea jobului

Te intrebi care vor fi responsabilitatile?
- preiei masinile sosite in service pentru reparatii si furnizezi informatiile necesare clientilor in ︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈mod profesionist, astfel incat acestia sa revina in service-ul firmei si pentru viitoarele verificari si lucrari;
- stabilesti necesarul de piese de schimb si materiale necesare pentru buna desfasurare a activitatilor de mecanica auto, vulcanizare roti, etc;
- atragi clienti noi pentru activitatie de service auto;
- colaborezi constructiv si eficient cu Seful de service auto si cu intreaga echipa Dinamic 92

Sediul central al firmei Dinamic 92 este in Piatra Neamt, activitatea de distributie fiind completata prin cele 5 puncte de lucru din Piatra Neamt, Bucuresti, Constanta, Timisoara si Cluj
Publicat 19 Iun. 2024 Reactualizat 19 Iun. 2024 Expiră 19 Iul. 2024