Gratis

AGENT INCHIRIERI AUTO

RAUL TURISM S.R.L.

Candidatul Ideal

  • Să deții un permis de conducere categ. B. este obligatoriu;
  • Să cunoști limba engleză cel puțin la nivel mediu (conversațional) este obligatoriu;
  • Să poată lucra cu un program flexibil in ture de zi sau de seară
  • Sa aiba abilitati de bază de navigare pe computer și cunoștințe despre aplicațiile Microsoft Office

Descrierea jobului

  • Vei anticipa nevoia clientului;
  • Vei pregati autoturismele pentru livrare la client;
  • Vei preda și prelua autoturismele de închiriat de ︁︀​︂︃︃​︈︃​︀la clienți;
  • Vei completa cu atenție contractul de închiriere și procesul verbal de predare – primire
  • Vei verifica starea autoturismului la predare și la returnare;
  • Vei înregistra avariile și vei încasa suma aferentă de la clienți;
Salariu si beneficii
  • Pachet salarial atractiv, decontare transport
  • Avantajul de a lucra in cadrul unui colectiv cu experienta in domeniu
  • Contract de munca pe perioada nedeterminata
  • Salariu cuprins intre 4550 – 6000 ron net in fuctie de performante

Dacă nu mai stai pe gânduri, ne poți transmite CV-ul tău pe adresa de email office@raulturism.ro pentru a intra în procesul de selecție.
Publicat 1 Iul. 2024 Reactualizat 1 Iul. 2024 Expiră 31 Iul. 2024