Gratis

Agent imobiliar

IMOBILIAR EXPERT GRUP S.R.L.
2 poziții

Candidatul Ideal

Ne marim echipa! Cautam colegi noi!
Suntem o agentie cu experienta de 24 de ani pe piata imobiliara din Bucuresti.
Ne place sa credem ca suntem oameni corecti. Acelasi lucru il asteptam si de la viitorul/viitoarea coleg/a.
Ne dorim o persoana cu bune abilitati de comunicare, socializare si prezentare, cu bun simt, integra, inteligenta si muncitoare.
Experienta in domeniu reprezinta un avantaj.

Descrierea jobului

Responsabilitati:
- intermediere intre vanzator si cumparator sau intre proprietar si chirias;
- crearea unei baze de date de vanzatori ︁︀​︂︃︃​︈︁​︁︉︂si cumparatori;
- promovarea ofertelor catre potentialii clienti;
- incheierea tranzactiilor.

Beneficii:
- castig intre 45%-55% din comisionul incasat de firma;
- publicitate pe site-uri de specialitate;
- birou in zona ultracentrala (Bd. Dacia);
- masina noua dupa efectuarea target-ului de vanzari;
- training specializat;
- avantajul de a lucra intr-o agentie cu experienta de 24 de ani pe piata imobiliara din Bucuresti;
- posibilitatea de a avea un castig nelimitat.
Sediul agentiei este situat ultracentral, pe Bd. Dacia 99 (reper Piata Spaniei).
Asteptam sa te cunoastem!

Descrierea companiei

→ VALORILE COMPANIEI

Clientii nostri sunt partenerii nostri, succesul lor este si succesul nostru!

Suntem de incredere, deschisi la colaborare si ne onoram promisiunile prin implicare, experienta si generozitate.

Fiecare dintre clientii nostri este unic pentru noi si ca atare cautam solutia care i se potriveste mai mult.

Imobiliar Expert Grup este una dintre cele mai importante companii imobiliare din Bucuresti, cu experienta de 24 ani în furnizarea de servicii de consultanta si tranzactii imobiliare, ocupand un loc intre primele companii de profil.

→ ISTORIA PE SCURT

Imobiliar Expert Grup a fost infiintata in anul 2000 de catre Ioan Lungu si Catalin Mihalache.

De la inceput compania si-a propus sa ofere servicii de consultanta si intermediere tranzactii imobiliare.

Sediul principal se afla in Bucuresti dar promoveaza oferte din toata tara.

→ SERVICII

- intermedieri tranzactii imobiliare

- spatii industriale, comerciale

- proiecte noi zone rezidentiale

- consultanta in investitii pentru terenuri

- proiecte imobiliare mari

- evaluari de proprietati

- coordonare juridica

- asistenta la negociere la care se adauga si servicii financiare prin parteneriate incheiate de catre companie cu operatori bancari

Publicat 3 Oct. 2024 Reactualizat 3 Oct. 2024 Expiră 2 Nov. 2024