Gratis

Agent Imobiliar Timisoara

PRIME CAPITAL ESTATE S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Candidatul ideal este o persoana cu experienta in domeniul imobiliar.
Trebuie sa detina obligatoriu permis categoria B.
Cunostiintele pe calculator ︉︄️︀︍︂︆︎​︇︍︄︈​︁︁︎︎​︉︌︊︁​︊︊︋︃︁︉︁︀︍︈︃︃la un nivel minim sunt suficiente.

Descrierea jobului

Anuntul se adreseaza candidatilor cu un minim de experienta, care inteleg modul de lucru si modul de comisionare (veniturile ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃agentului)
︁︀​︂︃︃​︈︃​︁︃︀Se lucreaza intr-un mediu calm si placut.

Conditiile de angajare sunt:
- sa te poti deplasa singur la intalnirile cu clientii;
- sa ai abilitati de comunicare;
- sa poti lucra pe calculator in Word, Outlook, Excel, dar si Facebook, Instagram, etc.

Noi iti oferim:
- tot suportul tehnic de care ai nevoie;
- program de lucru flexibil, poti lipsi oricand ai nevoie;

Venim in intampinarea clientilor atat cu consultanta tehnica si juridica pt a evita viciile ascunse la cumparare, cat si promovare profesionista si in colaborare cu cele mai mari agentii partenere din tara.

Publicat 24 Iun. 2024 Reactualizat 24 Iun. 2024 Expiră 24 Iul. 2024