Gratis

Agent Imobiliar

RE/MAX Estates
10 poziții

Candidatul Ideal

Formăm profesioniști în imobiliare!
Reprezint noul birou RE/MAX Estates și îmi doresc construirea unei echipe de consultanți în imobiliare.
Te invit să mă contactezi dacă ești nemulțumit de jobul actual și vrei să caștigi pe măsura muncii tale.
Este important să:
  • Ai dorința de a-ți dezvolta propriul business de succes și ai în vedere să îți deschizi o firmă (SRL, PFA, microintreprindere etc).
  • Iți aloci 100% din timpul tău acestei activități.
  • Să fii interesat să te dezvolți personal și profesional,Hai să îți spun cum va arata activitatea ta in cadrul echipei noastre?
  • În prima lună vei parcurge un proces de traininguri, integrare, shadowing și mentoring ca să deții toate informațiile de care ai nevoie. Suntem foarte atenți să fii pregătit.
  • Vei stabili si vei participa zilnic/săptămanal la întâlniri cu clienții vânzători/cumpăratori sau cu dezvoltatori
  • Vei lucra zilnic în CRM, în baza ta de date, pentru a-ți optimiza businessul.
  • Vei interacționa și vei colabora cu alți specialișt în imobiliare pentru a gasi cele mai bune oportunități de tranzacționare pentru clienții tăi.

Descrierea jobului

Ce iți oferim?
  • Procent motivant de comision în funcție de tranzacțiile efectuate.
  • Brand recunoscut la nivel național care iți ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂va aduce recunoaștere și clienți din prima lună,
  • Know how de succes testat la nivel național și internațional.
  • Acces la instrumente de tehnologie de ultima ora pentru a putea performa.
  • Anual vei participa la Convenția Naționala RE/MAX, cel mai amplu eveniment de imobiliare din Romania.
  • Acces la cea mai mare baza de date pentru imobiliare, din Romania.
  • Apartenență la cea mai mare rețea de agenți imobiliari din Romania si din lume.
  • Acces nelimitat la platforma online cu sute de ore de training în vânzări, marketing, time management, business etc.
  • Practic, îți oferim suportul, informațiile si instrumentele necesare astfel încat să ai succes in noul tău business.De când avem nevoie? Cât mai repede!
Dacă ai citit acest anunț, te entuziasmează ideea de a te dezvolta in echipa noastră, și te potrivești cu descrierea din punctele de mai sus, contacteaza-ma!
Trimite-mi un CV si/sau un mesaj și răspunde la următoarea întrebare: Ce te face să crezi că industria imobiliară este potrivită pentru tine?

RE/MAX a inaugurat recent un nou birou în Brașov, consolidându-și astfel prezența pe piața imobiliară din acest oraș. Acest birou face parte din rețeaua globală RE/MAX, recunoscută pentru standardele înalte de profesionalism și pentru oferta variată de proprietăți, atât pentru vânzare, cât și pentru închiriere. Noua agenție RE/MAX Estates din Brașov este situată strategic pentru a servi cât mai bine clienții interesați de tranzacții imobiliare în diverse zone ale orașului. Biroul oferă consultanță specializată, acoperind o gamă largă de proprietăți, de la apartamente și case, până la spații comerciale și terenuri. Echipa de agenți imobiliari de la RE/MAX Estates este pregătită să ofere servicii personalizate și soluții adaptate nevoilor fiecărui client​. Deschiderea acestui birou vine într-un context de creștere a pieței imobiliare în Brașov, un oraș aflat în plină dezvoltare datorită investițiilor în turism, afaceri și infrastructură. RE/MAX Estates își propune să faciliteze accesul la cele mai bune oferte și să sprijine clienții în a face alegeri informate și profitabile​​.

Publicat 21 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 21 Iul. 2024