Gratis

Agent imobiliar FOXFORT

FOXFORT TRUST S.R.L.
3 poziții

Candidatul Ideal

Cine Suntem
La FOXFORT, ne mândrim cu peste 12 ani de experiență în piața imobiliară. Suntem în căutare de persoane motivate care să se alăture echipei noastre dinamice și să crească împreună cu noi.

Ce Căutăm
Ne dorim persoane ambițioase, curajoase, rapide și curioase, calități esențiale pentru un adevărat agent imobiliar FOXFORT.

Descrierea jobului

Viitorul nostru coleg va:
  • Face parte dintr-o echipă bine pregătită, capabilă să gestioneze orice situație;
  • Identifica nevoile clienților, oferind ︁︀​︂︃︃​︁︂︇​︁︂︈consultanță atât celor noi, cât și celor existenți, și îi va asista pe întreg parcursul procesului de tranzacționare;
  • Impune respect și va avea dorința de a câștiga mult peste media națională;
  • Stabili și atinge obiective individuale, contribuind totodată la realizarea obiectivelor echipei;
  • Deține permis de conducere categoria B și mașină personală;

La FOXFORT, clienții beneficiază de o echipă de experți în imobiliare. Colaborăm cu parteneri de încredere și oferim servicii complete, de la prezentarea proprietăților potrivite și creditare, până la finalizarea tranzacției. Verificăm cu atenție toate detaliile proprietăților, asigurând clienților noștri o alegere informată și sigură.
Pentru a răspunde cerințelor tot mai exigente din piață, am creat FOXFORT, locul unde consultanții imobiliari specializați și pregătiți pentru a aduce rezultate eficiente și rapide își găsesc definiția cuvântului „ACASĂ”.
Publicat 14 Oct. 2024 Reactualizat 14 Oct. 2024 Expiră 13 Nov. 2024