Gratis

AGENT DE VÂNZĂRI

Dmn Innovation S.R.L.
10 poziții

Candidatul Ideal

Avem nevoie de oameni care nu sunt implicati intr un job actual, care pot aloca cel putin 6 ore pe zi in aceasta activitate.

Remuneratia este STRICT pe baza de comision. Daca iti doresti salariu, nu are rost sa ne contactezi.

De asemenea, e nevoie sa te descurci rapid pe laptop si pe telefon, vei discuta telefonic, vei nota date, vei face programari/ vei tine intalniri 1:1 pe zoom etc.

Descrierea jobului

Salut!

Suntem in cautare de oameni (colaboratori, nu angajati) care sa faca parte din echipa de vanzari a programului ︁︀​︈︈​︈︈​︁︈︃nostru de mentorat.

Potentialii cursanti sunt intr o baza de date, nu e nevoie sa ii cauti :)

Exista script de sunat, tot ce ai nevoie doar sa te apuci :)

Ai nevoie de atitudinea potrivita "eu pot, eu vreau, eu invat" si de tot suportul de la managerul de echipa = SUCCES :)

Acest program de mentorat, este un program exclusiv online unde cursantii isi imbunatatesc starea de sanatate masiv, unii chiar se vindeca, indiferent de problemele de sanatate pe care le au, pentru ca merg sub indrumarea Sorin & Diana si a specialistilor; intervin schimbarea stilului de viata de la alimentatie, miscare pana la sustinerea cognitiva, gestionarea emotiilor negative, prevenirea stresului etc.

Forma de colaborare este prin SRL/PFA, ideea este sa poti face factura, iar in baza ei, in contul firmei primesti comisionul.

P.s. Putem sa ne ocupam noi de înființarea firmei și de alte treburi administrative in locul tău

P.s.s. Vei beneficia de training din cadrul echipei noastre și vei fi ghidat pe tot parcursul colaborării

Aplicarea se face doar prin completarea următorului formular ==> https://sorinsidiana.typeform.com/to/EGoBe8qS
Publicat 21 Oct. 2024 Reactualizat 21 Oct. 2024 Expiră 20 Nov. 2024