Gratis

Agent vanzari

BN Business SRL

Candidatul Ideal

- Abilități de prezentare, comunicare și negociere;
- Dorința de afirmare într-o carieră în vânzări;
- Flexibilitate, dinamism, spirit de inițiativă;
- Orientare spre rezultate;
- Experiența in vânzări constituie un avantaj;
- Permis de conducere.

Descrierea jobului

- Identificarea clienților potentiali, întocmirea ofertelor, negocierea prețurilor;
- Intreținerea relațiilor cu clienții existenti, preluarea comenzilor, gestionarea problemelor;
- Urmărirea ︁︀​︂︃︃​︁︂︁​︆︄incasărilor.

Ce vă oferim?

- Un loc de muncă sigur, în una din cele mai mari companii de papetărie-birotică din țară;
- Pachet salarial atractiv;
- Comision și bonusuri din vânzări;
- Autoturism de serviciu;
- Telefon de serviciu;
- Posibilități de dezvoltare şi carieră.

Vor fi contactați doar candidații care corespund cerințelor menționate mai sus.

BNB este o companie națională care oferă servicii complete pentru birouri, de la soluții integrate de IT, echipamente, accesorii și consumabile de birou, la produse de protocol, rechizite școlare, produse de igienă și curățenie.

Avem peste 23 ani de experiență în domeniul papetăriei, peste 35.000 de produse în portofoliul nostru și mai mult de 11.000 clienți fideli mulțumiți de serviciile oferite de noi. BNB se află în top 10 cele mai bune companii de papetărie și birotică din România și am câștigat încrederea a mii de business-uri din întreaga țară.

Misiunea noastră este de a oferi servicii de calitate pentru birou și absolut tot ce e nevoie pentru un spațiu de muncă adaptat necesităților fiecăruia.

Activitatea de vânzări se bazează pe relația cu societăți comerciale. Candidatul va reprezenta firma în relatiile cu clienții existenți și va stabili relații cu clienți noi. Gama de produse se referă la birotică, papetărie, consumabile, produse de igiena și curățenie
Publicat 2 Oct. 2024 Reactualizat 2 Oct. 2024 Expiră 1 Nov. 2024