Gratis

Agent de vanzari

WISE CAPITAL S.R.L.
15 poziții

Candidatul Ideal

Cerinte:
- Abilitati excelente de comunicare si de negociere
- Atitudine pozitiva
- Abilitati de lucru in echipa :comunicare, colaborare,
- Persoana carismatica
- permis cat B

Descrierea jobului

Descrierea jobului:
-promovarea si prezentarea produselor noastre
- administrarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
Oferim training gratuit si suport continuu, ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃nu e necesara experienta
Jobul presupune munca de teren, programul este flexibil
Salariu- parte fixa plus bonusuri foarte motivante
Posibilitatea de avasare rapida, pe paza performantelor
Publicat 1 Oct. 2024 Reactualizat 1 Oct. 2024 Expiră 31 Oct. 2024