Gratis

AGENT / CONSULTANT IMOBILIAR - zone Nord, Central si Est

BLUEBERRY IMOBILIARE (Holfin Grup)
10 poziții

Candidatul Ideal

Competențe

Ești o fire dinamică și perseverentă? Ai spirit antreprenorial?
Vrei să îți dezvolți propriul tău business într-un sistem de lucru bine organizat, care te va susține pas cu pas?
Vrei să lucrezi într-un mediu de lucru dinamic, cu un program flexibil?

Noi îți oferim:
Oportunitatea de a te dezvolta independent în propriul tău business, în cadrul unui parteneriat B2B, sub umbrela BLUEBERRY IMOBILIARE.
Un program de training gratuit care te va ajuta sa atingi performanta dorita intr-un timp cat mai scurt
Un loc de muncă inspirațional, cu oameni smart și frumoși, un loc în care ai posibilitatea să te dezvolti și să realizezi venituri considerabile.

Descrierea jobului

Ce ne dorim de la tine:
Să ai o atitudine pozitivă și disciplină la nivel individual, care te vor ajuta ︁︀​︂︃︃​︇︂​︁︃︁pe tot parcursul activității tale.
Să ai bune abilităţi de comunicare și relaţionare.

Ce vei face:
Oferi consultanță de specialitate ambelor părți implicate in tranzacții: vânzător / cumpărător, proprietar / chiriaș.
Ajuți la negocierea tranzacțiilor dintre vânzători și cumpărători, proprietari si chiriași, asigurând un schimb onest al informațiilor și o negociere corectă.

BLUEBERRY IMOBILIARE (www.blueberryimobiliare.ro) oferă servicii de consultanță și intermediere imobiliară, având o echipă de experți imobiliari care te vor ajuta să te dezvolți în carieră.

Publicat 29 Iun. 2024 Reactualizat 29 Iun. 2024 Expiră 29 Iul. 2024