Gratis

Agent Achizitii Otopeni

ADDGROWTH CONSULTING S.R.L.

Candidatul Ideal

- Experiență minimă de 1-2 ani într-o poziție similară, preferabil în industria retail sau FMCG.
- Studii superioare în ︌︆︅︍︃︀︇︎​︂︆︄︅​︁︁︎︌​︈︂︇︍​︈︆︅️︊︄︈︌︊︎︂︎domeniul economic, logistică sau managementul lanțului de aprovizionare.
- Abilități excelente de negociere și comunicare.
- Capacitatea de a lucra într-un mediu dinamic și de a gestiona mai multe proiecte simultan.
- Atenție la detalii și abilități analitice.
- Cunoștințe solide de utilizare a pachetului Microsoft Office și a sistemelor ERP.

Descrierea jobului

- Gestionarea procesului de achiziții, de la identificarea furnizorilor până la negocierea contractelor și plasarea comenzilor.
- Monitorizarea stocurilor ︁︀​︂︃︃​︇︃​︁︃︂și asigurarea unui nivel optim al acestora.
- Realizarea de analize de piață pentru a identifica noi oportunități de achiziție și furnizori competitivi.
- Mentinerea relațiilor cu furnizorii actuali și dezvoltarea de relații cu furnizori noi.
- Monitorizarea performanțelor furnizorilor și gestionarea eventualelor neconformități.
- Colaborarea strânsă cu departamentele interne pentru a asigura disponibilitatea produselor și respectarea termenelor de livrare.

Companie de top ce comercializeaza produse si servicii de design interior.
Publicat 11 Sept. 2024 Reactualizat 18 Sept. 2024 Expiră 11 Oct. 2024