Gratis

Afacere online, lucrează de oriunde engleza este necesară

INSPIRE FAMILY RO S.R.L.
11 poziții
Anunț în curs de verificare

Candidatul Ideal

engleza este necesară

Oameni foarte motivați

Deschiși și gata să învețe lucruri noi

Ceea ce căutăm sunt antreprenori, nu angajați

Cu ambiții mari

Descrierea jobului

Afacere online, lucrează de oriunde

Suntem în căutarea unor persoane motivate și independente care doresc să se alăture echipei ︁︀​︈︈​︈︈​︁︉︃noastre pentru o afacere online flexibilă. Dacă ești în căutarea unei oportunități de a lucra de oriunde, într-un mediu virtual, atunci această poziție este potrivită pentru tine.

Responsabilități:

Crearea și gestionarea unui magazin online
Promovarea produselor/serviciilor pe diverse platforme online
Interacțiunea cu clienții și gestionarea comenzilor
Monitorizarea și raportarea performanței afacerii online
Cerințe:

Abilități bune de comunicare și negociere
Capacitatea de a lucra independent și de a-ți gestiona eficient timpul
Cunoștințe de bază în utilizarea internetului și a mediilor sociale
Experiență anterioară în vânzări online reprezintă un avantaj
Beneficii:

Poți lucra de oriunde, având flexibilitate în stabilirea programului de lucru
Oportunitatea de a-ți dezvolta propria afacere online și de a-ți gestiona veniturile
Training și suport continuu din partea echipei noastre
Potențialul de a obține venituri suplimentare în funcție de performanță
Dacă ești pasionat de mediul online, de vânzări și de a lucra independent, aplică acum pentru poziția de Afacere online, lucrează de oriunde și alătură-te echipei noastre dinamică și motivată!

Descrierea companiei

Compania există de 17 ani
Am ajuns în România acum doi ani
Produce produse în 3 continente din întreaga lume
Antreprenor în marketing online
Am ajuns în România acum doi ani și construim aici infrastructura pentru a ne extinde în toată Europa
Publicat 26 Iun. 2024 Reactualizat 26 Iun. 2024 Expiră 26 Iul. 2024